تبلیغات
موفقیت سریع تحصیلی - درباره من

درباره من و این وب

 

دوست عزیز سلام،

من محمدعلی ملامهدی، فارغ التحصیل مهندسی عمران از دانشگاه صنعتی اصفهان هستم. با آنکه در زمان کنکور در زمینه مطالعه و حافظه اطلاعات چندانی نداشتم و صرفا بعضی تکنیکهای این حوزه ها را به صورت خیلی پراکنده استفاده می کردم رتبه ام در کنکور سراسری 327 شد و در آزمون ورودی دانشگاه آزاد هم رتبه 1 را به دست آوردم. این شد که علاقمند شدم بیشتر در زمینه زودآموزی اطلاعات کسب کنم. برای همین هم  به مطالعه و تحقیق عمیق و گذراندن دوره های تخصصی و اخذ مدارک مرتبط با مباحث یادگیری، تندخوانی و تقویت حافظه اقدام کردم.

شخصا وقتی که به زمان تحصیلم فکر می کنم احساسی از حسرت در من شکل می گیرد. حسرت از اینکه با تکنیک های های یادگیری سریع و آسان و یا به تعبیر من "زودآموزی"  خیلی راحت تر و سریعتر می شد به موفقیت های تحصیلی رسید. نیازی به این همه مطالعات طولانی نبود. امیدوارم که شما چنین حسرتی را تجربه نکنید. اما چگونه؟

تصمیم گرفته ام در این وب، مطالبی درباره یادگیری سریع و آسان و یا به تعبیر من "زودآموزی" بیان کنم.

سعی کرده ام مطالب را به زبانی بسیار ساده و کاربردی آموزش بدهم. امیدوارم شما عزیزان راضی باشید.

در نهایت، این را هم بگویم نکاتی که اینجا می نویسم حاصل مطالعه و به کارگیری مطالب است. اصلا دوست ندارم مطالبی بنویسم که تجربه و تست نکرده باشم یا به آنها اعتقاد نداشته باشم. در دوران تحصیل و زندگیم هم معمولا کپی نمی کردم. بیشتر از من کپی می کردند به خصوص در جلسه امتحان! اینکه کسی صندلیش نزدیک صندلی من بود دوپینگ روحیه می شد! بگذریم که در اکثر موارد ناامید می شد! یادش بخیر.

 

دوست من، اگر شما هم برای جهش در پیشرفت تحصیلی خود و تجربه یادگیری سریع و لذت بخش مشتاق هستید و یا هر گونه سوالی در این مورد دارید می توانید طریق از طریق این لینک با من تماس بگیرید.

 

 

 

 

                                                                              محمدعلی ملامهدی

                                                                        مدرس، محقق و نویسنده حرفه ای
                                                                    در موفقیت فردی و تحصیلی